MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Mannequin 9234314

nr 923 4314

MANNEQUIN

+ trunk, wear, damages.

+ Koffert

Condition: slitage, skador

800

SEK 1000

Monday November 10 2014
at 20:31:29